Ã–VRIGT / Diverse / Samekniv 16253287

nr 1625 3287

Samekniv

med mera, 3 delar. Hornarbeten. Längd: 4,5-29 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 3 juni 2024
kl 18:26:15