ÖVRIGT / Diverse / Samekniv 16253287
nr 1625 3287
Samekniv
med mera, 3 delar. Hornarbeten. Längd: 4,5-29 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 juni 2024
kl 18:26:15
300 kr
350 kr