ART / Oil paintings / Oil painting 12611280

nr 1261 1280

OIL PAINTING

signed with monogram, P. I. G 1876. Oil on canvas, 65x79 cm,

monogramsignerad, P. I. G 1876. Olja på duk, 65x79 cm

700

SEK 300

Monday June 17 2019
at 18:31:09

17/6 18:21:45 1      Vinnande bud