KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16416064
nr 1641 6064
Axel Nilsson
(1889-1981), Sverige
Blyerts, 3 st, Motiv från Stockholm & Järvsö. Signerade, yttermått inklusive ram: 29x37 - 46x63 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:20:40
4/9 18:42:56
9/9 18:16:15