KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307405
nr 1530 7405
Oidentifierad konstnär. Fågel i träd Signerad M Lundström. Olja på pannå, bildmått: 27x34 cm, yttermått inklusive ram: 41x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:28:27
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr