KONST / Litografier / Färglitografi 17423266
nr 1742 3266
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Ej signerat. Färglitografi, bildmått: 25x46 cm, yttermått inklusive ram: 45x64 cm. Signerad. Signerad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 november 2025
kl 19:23:52
24/11 19:17:30