KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873003
nr 1587 3003
Mai-Britt Palmroth
(1930-2020), Sverige
Oljemålning, "Väntan". Trädgård. Signerad. Olja på pannå och bemålad ram, yttermått inklusive ram: 32x37 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:01:42
10/12 18:38:20
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Mai-Britt Palmroth
Läs mer om Mai-Britt Palmroth