ART / Lithographs / Giclée 14077080
nr 1407 7080
GICLÉE
Ingvar Nilsson, "Sjötomt". Signed, numbered 20/40. Unframed, 28x38 cm,
Gicléetryck, Ingvar Nilsson, "Sjötomt". Signerad, numrerad 20/40. Oramat löst blad, 28x38 cm
SEK 100
Monday July 5 2021
at 19:20:14
5/7 00:33:07