KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177399
nr 1417 7399
Doris Hennix
(1908-1997), Sverige
Oljemålning, Takåsar. Signerad, daterad -55. Olja på duk, 41x58 cm, yttermått inklusive ram: 53x71 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:49:29
6/9 18:44:29
Doris Hennix
Läs mer om Doris Hennix