ART / Lithographs / Silkscreen 6057704
*
nr 605 7704
SILKSCREEN
Lennart Rodhe (1916 - 2005), signerad i trycket, unframed, 63x60, , damaged.
Lennart Rodhe (1916 - 2005), signerad i trycket, oramad, 63x60,
Condition: skadad
Estimate:
100
Sold:
SEK 150
Auction date:
Monday October 19 2009
at 19:18:30
- Bid history
Time
Bidder
Bid
18/10 21:36:21
1
100 kr
19/10 19:06:29
2
Vinnande bud
19/10 19:08:16
2
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lennart rodhe litografier serigrafi
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Auction ends
in a week
19 jan at 20:13
-
6779 LITOGRAPH IN C..
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. Signed, numbere..//
Present: SEK 100
Auction ends
in a week
19 jan at 20:21
-
6223 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
in a week
19 jan at 19:54
-
6348 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:43
-
6721 LITOGRAPH IN C..
Sven Zidberg, Karl XII. S karoliner. Signed, numre..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:39
-
6039 LITOGRAPHS IN ..
2 pcs, Örjan Wikström (b. 1948), Sweden. Signed. L..//
Present: SEK 100
Auction ends
in a week
19 jan at 19:16
*
SILKSCREEN
Condition: skadad
nr 605 7704
SILKSCREEN
Lennart Rodhe (1916 - 2005), signerad i trycket, unframed, 63x60, , damaged.
Lennart Rodhe (1916 - 2005), signerad i trycket, oramad, 63x60,
Condition: skadad
| Estimate: | 100 |
|---|---|
| Sold: | SEK 150 |
| Auction date: |
Monday October 19 2009 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 18/10 21:36:21 | 1 | 100 kr |
| 19/10 19:06:29 | 2 | Vinnande bud |
| 19/10 19:08:16 | 2 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lennart rodhe litografier serigrafi
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Auction ends
in a week
19 jan at 20:13 -
6779 LITOGRAPH IN C..
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. Signed, numbere..//
Present: SEK 100
Auction ends
in a week
19 jan at 20:21 -
6223 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
in a week
19 jan at 19:54
-
6348 LITOGRAPH IN C..
Michael Qvarsebo (b. 1945), Sweden. Signed, number..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:43 -
6721 LITOGRAPH IN C..
Sven Zidberg, Karl XII. S karoliner. Signed, numre..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:39 -
6039 LITOGRAPHS IN ..
2 pcs, Örjan Wikström (b. 1948), Sweden. Signed. L..//
Present: SEK 100
Auction ends
in a week
19 jan at 19:16



