MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 10458451
nr 1045 8451
Fåtöljer
Ett par, 60/70-tal, skinn
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 juli 2016
kl 18:15:36
150 kr