ART / Lithographs / Litograph in colors 11482136
nr 1148 2136
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Alf Olsson, 'På Slätten', -78, signerad och numrerad 78/310, motivet: 22x27,
LITOGRAPH IN COLORS, Alf Olsson, 'På Slätten', -78, signerad och numrerad 78/310, motivet: 22x27
400
Monday December 4 2017
at 19:39:23
Alf Olsson
Read more about Alf Olsson