KONST / Litografier / Litografi 8122059
nr 812 2059
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), 28/310, signerad, motivets mått: 26x38
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 mars 2013
kl 19:35:28
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson