KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886213
nr 1488 6213
Oidentifierad konstnär. Signerad Ek, Daterad -52, kvinna. Olja på duk, 60x37 cm, yttermått inklusive ram: 71x48 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:56:47
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
6
800 kr
6