KONST / Litografier / Grafiskt blad 13909163
nr 1390 9163
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Blomma". Signerad, numrerad 8/100. Motivet: 8/100. Motivet: ca 25x18 cm, yttermått inklusive ram: 35x28 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:35:18