FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 14719528

nr 1471 9528

ARMCHAIR

1940s, wear, damages.

1940-tal

Condition: slitage, skador

600

SEK 100

Monday May 30 2022
at 20:05:35

30/5 17:28:58 1      Vinnande bud