KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17024238
nr 1702 4238
Nils Olson, Signerad, Orre. Olja på duk, 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 63x79
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:54:22
19/5 11:24:38