KONST / Litografier / Färglitografi 13956541
nr 1395 6541
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 245/270. Motivet: 55x66 cm, yttermått inklusive ram: 65x75 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:08:47
3/5 18:22:17
100 kr
3/5 19:03:47
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe