KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13579010
nr 1357 9010
Peter Hahne
(f. 1955), Sverige
Blandteknik, "Krita". Signerad, daterad 1984. Akvarell/gouache på papper, 160x108 cm
Peter Hahne, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:43:13
3.000 kr
5.200 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
6.800 kr
- Klassiska
26 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska