Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 7616171



*

nr 761 6171


MIXED MEDIA (F)

signed, 1967, face, subject size: 39x31, damaged.


signerad, 1967, ansikte, motivets mått: 39x31


Condition: skadad

Droit De Suite

Yes

Withdrawn

Auction date:

Monday May 28 2012
at 18:01:26



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ansikte blandteknik vattenfärg




Ladda ner broschyr