FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Barskåp 5522642
nr 552 2642
Barskåp
Lenght: ()
50-tal, längd: 97, djup: 38, höjd: 96
Condition: slitage
100
SEK 450
Monday November 17 2008
at 20:22:14
300 kr
200 kr
300 kr
400 kr