KONST / Litografier / Serigrafi 14997221
nr 1499 7221
Hardy Strid
(f. 1921), Sverige
Serigrafi, Klyftan, 52/84 PT. Signerad. Bildmått: 50x34 cm, yttermått inklusive ram: 66x48 cm
Hardy Strid, svensk bildkonstnä och grafiker född i Harplinge, Halland 1921.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:25:21
25/10 21:10:30
Hardy Strid
Läs mer om Hardy Strid