ART / Oil paintings / Oil painting 13592286

nr 1359 2286

OIL PAINTING

signed, portrait. Oil on panel, 83x62cm,

Signerad, porträtt. Olja på pannå, 83x62cm

600

SEK 450

Monday November 9 2020
at 19:18:39