KONST / Litografier / Serigrafi 10245600
nr 1024 5600
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Serigrafi, Alain Soucasse (f. 1951), signerad, 176/350 hc, signerad, Figurer på bänk, ramens innermått: 47x47
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:37:08
12/3 07:26:59
100 kr
14/3 10:09:52