KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulptur 7198457

nr 719 8457

Träskulptur

Signerad Andersson 1913, efter Carl XII: s likfärd, höjd: 17

Kondition: skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 10 oktober 2011
kl 18:05:04