ART / Etchings etc / Wood engraving 13767103
nr 1376 7103
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Sven Ljungberg (1913-2010), Sweden. Signed, numbered 315/360. Subject: 22x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm,
WOOD ENGRAVING, Signerad, numrerad 315/360. Motivet: 22x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Sven Ljungberg, born 1913, dead 2010, Swedish painter and graphic artist.
SEK 100
Monday February 1 2021
at 19:10:41
27/1 12:41:16
Sven Ljungberg
Read more about Sven Ljungberg
Sven Ljungberg
nr 1376 7103
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
| Estimate: | 500 |
| Sold: | SEK 100 |
Monday February 1 2021 |
| 27/1 12:41:16 | 1 | Vinnande bud |
Sven Ljungberg