KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9941252
nr 994 1252
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Sven Ljungberg (1913-2010), 107/160, signerad, motivet: 38x54
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 november 2015
kl 20:15:05
200 kr
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg