KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13524300

nr 1352 4300

Träsnitt

2 st, Oidentifierad konstnär. "Kväll & Dagen efter". Signerade, oramade lösa blad. Motivet: 20x15 ca

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 19:04:29