KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 6662701

nr 666 2701

Träsnitt

Japan, 1800-tal, 35x22

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 8 november 2010
kl 17:25:23