KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11132123

nr 1113 2123

Träsnitt

Japan, signerad. - 69, motivet: 33x25

Utrop:

300 kr

måndag 5 juni 2017
kl 18:09:40