KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13371021
nr 1337 1021
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Träsnitt, "Vår i granskapen". Signerad, numrerad 22/40. Motivet: 15x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:12:01
7/7 22:54:57
100 kr
13/7 18:22:33
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman