MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12213619
nr 1221 3619
Fåtölj
plysch
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:45:54
1/12 18:51:02
100 kr
3/12 18:40:54