KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15385206

nr 1538 5206

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Akvareller, 4 st, Signerad, Erotiska motiv. Akvarell, bildmått: 28x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x31 cm

Kondition: fuktskador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 1 maj 2023
kl 18:06:34

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd