KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15636095

nr 1563 6095

Marianne Lundblad

(f. 1930), Sverige

Akvareller, 3 st, Signerade, Bryggor & Pollare, akvarell, yttermått inklusive ram: 52x67

Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 september 2023
kl 20:16:00

11/9 10:26:11 1      Vinnande bud

  • 11 sep

Specialauktion Marianne Lundblad

Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad

Marianne Lundblad

Läs mer om Marianne Lundblad