KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15636109

nr 1563 6109

Marianne Lundblad

(f. 1930), Sverige

Akvareller, 4 st, Signerade, Marin. Akvarell, bildmått: 42x56 cm, yttermått inklusive ram: 59x72 cm

Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 september 2023
kl 20:30:00

  • 11 sep

Specialauktion Marianne Lundblad

Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad

Marianne Lundblad

Läs mer om Marianne Lundblad