KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7939286
nr 793 9286
Akvareller
2 st. M Kristiansson, tulpaner, signerad. -99, ramens innermått: 69x48
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2012
kl 19:56:19
20/11 16:41:39