KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7939286

nr 793 9286

Akvareller

2 st. M Kristiansson, tulpaner, signerad. -99, ramens innermått: 69x48

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 november 2012
kl 19:56:19

20/11 16:41:39 1      Vinnande bud