KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15539239

nr 1553 9239

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Akvareller, 2 st, Slottet & Gustav Adolfs torg, Signerade. Akvarell, bildmått: 22x27 - 26x41 cm, yttermått inklusive ram: 37x40 - 41x56 cm

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 31 juli 2023
kl 19:46:21

26/7 13:21:14 1      Vinnande bud

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist