KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9401129
nr 940 1129
Akvareller
2 st. Hans Johansson, Norsbo, landskap, motivet: 20x32 + 38x45, signerade, 1930
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 februari 2015
kl 19:23:57
150 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)