KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8641129
nr 864 1129
Akvareller
3 st. Grannenfelt, Stockholmsmotiv, signerade, -4740x32 + 23x32
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 december 2013
kl 19:15:43
100 kr
600 kr