KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15643271

nr 1564 3271

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Akvareller, 2 st, Komposition. Signerad och daterad -79, bladets mått: 21x24 cm, yttermått inklusive ram: 40x42 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 september 2023
kl 18:18:56

18/9 17:20:36 1      Vinnande bud

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin