KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15643271
nr 1564 3271
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Akvareller, 2 st, Komposition. Signerad och daterad -79, bladets mått: 21x24 cm, yttermått inklusive ram: 40x42 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:18:56
18/9 17:20:36