KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16123161
nr 1612 3161
Akvareller
6 st, Stockholmsmotiv, Signerad, olika konstnärer, yttermått inklusive ram: ca 30x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:29:47
14/4 23:17:46
100 kr
15/4 10:41:54