KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14752039
nr 1475 2039
Virginia Larson
(1844-1893), Sverige
Kvinna. Monogramsignerad. Akvarell, bildmått: 29x22cm, yttermått inklusive ram: 47x39cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:49:53
20/6 14:58:48
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Virginia Larson
Läs mer om Virginia Larson