KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14177521

nr 1417 7521

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, Venedig, 39x28, yttermått inklusive ram: 53x42 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:39:03