KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15816570

nr 1581 6570

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1947, Landskap med tält, 48x30 cm, yttermått inklusive ram: 63x45 cm

Utrop:

600 kr

måndag 27 november 2023
kl 19:09:34