KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14087178

nr 1408 7178

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Sergiev Posad området. Signerad, daterad -94. Motivet: 13x15, yttermått inklusive ram: 32x32, akvarell

Utrop:

500 kr

måndag 19 juli 2021
kl 18:59:16