KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17537048

nr 1753 7048

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Eva den mondäna damtidningen", 32x24 cm, yttermått inklusive ram: 47x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 19 januari 2026
kl 18:56:16

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor