KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13846175
nr 1384 6175
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Karoliner, akvarell, 37x55 cm, yttermått inklusive ram: 40x59 cm. Ej signerad
Kondition: skadat blad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:25:04
12/3 22:50:42