KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16737050
nr 1673 7050
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Blomster. Signerad Rickardsson. Akvarell, bildmått: 60x48 cm, yttermått inklusive ram: 80x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 januari 2025
kl 20:16:16
15/1 11:03:04
100 kr
20/1 20:11:17