KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15086585

nr 1508 6585

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, Kyrkoruin med figurer. Akvarell, bildmått: 24x16 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:31:24