KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15643148
nr 1564 3148
Akvarell
Ulla Becker, abstrakt motiv. Signerad och daterad -94,34x45 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:23:38
500 kr
600 kr