KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16405032

nr 1640 5032

Tony Laroy Strandberg

(f. 1949), Sverige

Signerad. Bladets mått: 72x51 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 79x57 cm

Kondition: (lös i ram)

Tony Laroy Strandberg, svensk bildkonstnär född 1949.

Utrop:

500 kr

måndag 2 september 2024
kl 18:28:54

Tony Laroy Strandberg

Läs mer om Tony Laroy Strandberg